Halls motocykl

Gdzie kupić złoto?

Off 31
Gdzie kupić złoto?
1 vote, 5.00 avg. rating (87% score)

Gdzie kupić złoto, aby nie paść ofiarą oszustwa? Od kogo kupować, aby mieć pewność jakości zakupu i bezpieczeństwa transakcji? Gdzie kupić sztabki złota, aby mieć gwarancję ich odsprzedania? Tego typu pytania mnożą się, gdy początkujący inwestorzy, którzy nie mają jeszcze doświadczenia i pełnej wiedzy o rynku złota, zastanawiają się gdzie i jak ulokować pieniądze.

Prosta i skuteczna rada dla takich osób sprowadza się do jednej odpowiedzi na te pytania – złoto najlepiej kupować wprost od producenta. W naszym kraju, jedynym producentem złota inwestycyjnego (czyli na przykład monety bulionowe, sztabki złota) jest Mennica Polska, która posiada własną rafinerię.

Po pierwsze, kupuje się wówczas realnie istniejące sztabki złota, a nie tylko dokument potwierdzający ich istnienie. Złoto jest nam dostarczane pod wskazany adres (na przykład do domu) lub – jeśli mamy takie życzenie – przechowywane w skarbcu należącym do producenta złota. Usługa ta jest płatna, ale przy większych inwestycjach ten koszt jest mało znaczący.

Po drugie, producent, od którego kupujemy złoto inwestycyjne (zwłaszcza taki producent, który ma długą historię, nie istnieje na rynku „od wczoraj”) jest wiarygodnym gwarantem jakości złota oraz bezpiecznej transakcji – niezależnie od tego za pośrednictwem jakiego kanału jest ona realizowana – telefonicznie, w bezpośredniej rozmowie czy, powiedzmy, przez stronę internetową.

Po trzecie wreszcie, sprzedawca i producent złota, jakim jest na przykład wspomniana już tutaj Mennica Polska, zapewnia inwestorom dodatkowo jeszcze innego rodzaju bezpieczeństwo transakcji. Otóż, kupując sztabki złota lub monety bulionowe z tego źródła, otrzymujemy jednocześnie wraz z zakupem gwarancję odkupu złota. Oznacza to, że w każdej chwili, kiedy zdecydujemy się sprzedać nabyte tutaj złoto, Mennica Polska je od nas NA PEWNO odkupi. Dla wielu inwestujących (zwłaszcza tych, którzy dopiero zaczynają działać na tym polu) jest to niezwykle istotne. Czują się pewniej i spokojniej, a to dla nich także duża wartość na tym etapie.

Najnowsze wpisy o finansach oraz gospodarce:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy pozabankowy kredyt gotówkowy może być tani?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwa

Komentarze:

Losowe artykuły:

  • Biura do wynajęcia Warszawa

    Zakładamy firmę w stolicy. Musimy mieć lokal. Musi być położony w miejscu gdzie łatwo jest dojechać – niezależnie czy korzystamy z komunikacji miejskiej czy transportu samochodowego. Gdy szukamy biura do wynajęcia warszawa jest mocno zróżnicowana cenowo. Mamy do wybory droższe, biznesowe dzielnice, położone w sąsiedztwie korporacyjnych gigantów. Wybierając takie miejsce musimy pomyśleć o odpowiednim wyeksponowaniu…

  • Elektroniczny obieg faktur

    Idealnym rozwiązaniem dla każdego przedsiębiorcy, który ceni sobie jak największą ilość czasu, jest elektroniczny obieg faktur. Na pierwszy rzut oka ukazuje nam się niesamowita wygoda związana z tym rozwiązaniem. Teraz wysłanie uciążliwej faktury może nastąpić także z perspektywy fotela, bez konieczności wychodzenia z domu i drukowania setek formularzy. Idealną opcją wydaje się każda innowacja, która…

  • Wykopcene – Multiloteria

    Shell – Zaprasza Panie na promocje w kobiece wtorki Do Promocji SHELL – promocja dostępna na wybranych stacjach we wtorki od 13.09.2016 do 25.10.2016. W każdy wtorek do końca października na stacjach Shell w całej Polsce na Panie czekają rabaty na paliwo, promocje i oferty specjalne! Wszystkie kobiety oprócz kompleksowej obsługi ich samochodów (tankowanie, mycie…

Kategorie